Teröristlerin halen saldırlarına devam etmekte olduğu ve kan dökmeden durmak bilmedikleri göz önünde olan bir gerçek. Her an her yerde bir terörist yakalanırken  bu sefer de Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde yurda kaçak yollardan giriş yaptığı öğrenilen te

 Teröristlerin halen saldırlarına devam etmekte olduğu ve kan dökmeden durmak bilmedikleri göz önünde olan bir gerçek. Her an her yerde bir terörist yakalanırken  bu sefer de Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde yurda kaçak yollardan giriş yaptığı öğrenilen terör örgütü PKK/PYD mensuplu bir terörist yakalandı.

 Edinilen bilgilere göre güvenlik güçleri tarafından sınır hattında yaptıkları kontrollerde terör örgütü PKK/PYD mensubu ve aynı zamanda Tel Abyad bölgesi zaten terör örgütü kontrolünde olduğu bilinirken aynı örgütten bir kişi de Türkiye’ye geçmeye çalıştığı öğrenildi.

Bölgede güvenlik güçleri kontrolleri ve güvenlik önlemlerini artırdı. Yasa dışı yollardan Türkiye’ye girmek isteyen PKK/PYD mensuplu terörist A.S güvenlik güçleri tarafından yakalandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 6 kişi hayatını kaybetti, 53 kişi yaralı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 6 kişi hayatını kaybetti, 53 kişi yaralı!

Terörist zanlı yakanalndıktan sonra ilçe jandarma komutanlığı gözetiminde başlatılan işlemlerin ardından adliyeye savk edildi.