2 gün önce KAYSERİ HABER

Kayseri’de drift atıp egzoz patlatarak çevreye rahatsızlık veren sürücüye, sosyal medya platformlarından tespit edilerek 35 bin 119 TL trafik cezası kesildi.

2 gün önce KAYSERİ HABER

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde çıkan kavgada tabancayla vurulan 1 kişi yaralandı.

2 gün önce KAYSERİ HABER

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türk Kızılayı Kayseri Şubesi’nin düzenlediği Aile Bayramlaşması programına katıldı. Kızılay’ın gönüllü gençleri ile bayramlaşan Büyükkılıç, “Yeni projelerimizle, özellikle gençlerimize fırsat vereceğiz. Beklentilerine cevap vereceği, geleceğe ümitle bakacağı bir boyut oluşturacağız” dedi.

2 gün önce KÜLTÜR SANAT

Kayseri tarihini 6 bin yıl önceye dayandıran arkeolojik bulgu ve belgelerin gün ışığına çıkarıldığı Kültepe Kaniş-Karum Ören Yeri’nde bulunan ve üzerinde milattan önce 160-150 dönemindeki meclis kararının tunçtan yapılmış tablet üzerine yazıldığı Anisa Levhası; Anadolu’da o dönem Yunanca’nın kullanıldığını ve çok kültürlü bir yaşamın var olduğunu kanıtlayan belge özelliğini taşıyor.

2 gün önce KAYSERİ HABER

Kayseri Filistinle Dayanışma Platformu tarafından öldürülen Hamas lideri İsmail Haniye’nin oğulları ve torunları için gıyabi cenaze namazı kılındı.

2 gün önce KAYSERİ HABER

Kayseri Valiliği’nce alınan Ramazan Bayramı trafik tedbirleri çerçevesinde Kayseri İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması timleri tarafından dron ile trafik denetimi gerçekleştirildi.

3 gün önce KAYSERİ HABER

Kayseri’de polisin "dur" ihtarına uymayan alkollü sürücü kovalamaca sonucu yakalandı. Kaçarken 1 otomobile zarar veren sürücüye 54 bin 562 TL para cezası yazıldı.

3 gün önce KAYSERİ HABER

Niğde-Kayseri yolunda etkili olan dolu ve sağanak nedeniyle kayganlaşan yolda 4 araç birbirine girdi. Kazada 2’si çocuk 8 kişi yaralandı.

3 gün önce KAYSERİ HABER

Kayseri’de bir grup vatandaş ‘kavga var’ diyerek çağırdıkları polisleri, meşale ve konfetilerle karşılayarak, Polis Haftalarını ve Ramazan Bayramlarını kutladı.

3 gün önce KAYSERİ HABER

Kayseri’de Ramazan Ayı dolayısıyla bazı camilerde yoğunluk yaşanırken, bazı camilerde ise cemaatin sayısı azaldı.