Kayserihaberler.com

Adres   : Sahabiye Mahallesi Ahmet Paşa Cad. Çiçek İşmerkezi No:14/9-34 Kocasinan/KAYSERİ
Email   : [email protected] 

Haber Müdürü
Yağmur Tekelioğlu
mail: [email protected]

EDİTÖRLER

Ferhat TEKİN
mail: [email protected]

Mehmet YILMAZTÜRK
mail: [email protected]

SPOR & MAGAZİN EDİTÖRLERİ
Mustafa KAHYA
mail: [email protected]

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Şahin KARACA
mail: [email protected]

Reklam
[email protected]

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

[email protected]

AJANSLAR

1869204

ALTYAPI ve TEMA
TE Bilişim Haber Yazımları

https://www.tebilisim.com

Bilgi ve Destek Hattı
 
“Kayserihaberler.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı TE Medya ve Reklamcılık A.Ş’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 Kayserihaberler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları kayserihaberler.com’a aittir. kayserihaberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kayserihaberler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Kayserihaberler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kayserihaberler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kayserihaberler.com However, sometimes the kayserihaberler.com uses third parties to process your information. kayserihaberler.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kayserihaberler.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kayserihaberler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kayserihaberler.com and its services. When you use kayserihaberler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kayserihaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.