Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan ugraşlar ve çalışmalar sonucu 11.25 gram metamfetamin ve 3.20 gram bonzai maddesi ele geçirildi. Yapılan olayla ilgili soruşturmalar devam ediyorken olayla ilgisi o

 Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan ugraşlar ve çalışmalar sonucu 11.25 gram metamfetamin ve 3.20 gram bonzai maddesi ele geçirildi. Yapılan olayla ilgili soruşturmalar devam ediyorken olayla ilgisi olan 2 kişide göz altına alındı. 

Büyükşehir öğrencilere staj imkanı sundu Büyükşehir öğrencilere staj imkanı sundu

 Elde edilen bilgilere göre İl genelinde uyuşturucu madde ticareti yapıldığı tespit edildi . Durumu fark eden Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda İ.S (26) ve Y.S (20) adlı şahıslar yakalandılar . Yakalanan şahısların üst aramalarında satışa hazır halde bulunan ve paketlenmiş olan 10 parça halinde toplamda 11,25 gram metamfetamin maddesi ile 2 parça halinde toplam ağırlığı  3.20 gram olan bonzai maddesi ele geçirildi.

Yakalanan 2 şahıs ise "Uyuşturucu Madde İle Ticaret Yapma" suçundan işlemleri tamamlanılarak göz altına alındılar . Olayla ilgili soruşturmalar ise hala devam ediyor.