Kısa zamanda milyonlarca kişinin dinlediği ve dünya sıralamasına girdiği 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla ünlenen Fatih Bulut, bir asker eğlencesinde havaya 11 el ateş ettiği görüldü! Orada bulunan davetlilerden biri duruma hemen müdahale etti.

Kısa zamanda milyonlarca kişinin dinlediği ve dünya sıralamasına girdiği 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla ünlenen Fatih Bulut, bir asker eğlencesinde havaya 11 el ateş ettiği görüldü!  Orada bulunan davetlilerden biri duruma hemen müdahale etti. 

HAVAYA 11 EL ATEŞ ETTİ

Bir şarkıyla YouTube'da dinlenme rekoru kıran Fatih Bulut, katıldığı asker uğurlamasında olay çıkardı. Davul zurna eşliğinde askere gidecek olan gençle oyun oynayan Fatih Bulut, birden belindeki silahı çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut'un art arda havaya kurşun sıktığını gören bir davetli, şarkıcının kolunda tutarak engel oldu. Bulut, silahın tutukluluk yapmasıyla durdu

Türk-İş Teklifimiz 9 bin TL rakamın altında kalması durumunda masada olmayacağız Türk-İş Teklifimiz 9 bin TL rakamın altında kalması durumunda masada olmayacağız

TELEFONLARA CEVAP VERMEDİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları, şarkısıyla fenomen olduğu dönemde canlı yayına çıkardığı Fatih Bulut'a öfke kustu. Yaptığı olayın bir savunmasının olmadığını söyleyen sunucu Gülşen Yüksel Salt, "İlk zamanlar bir çalışta telefonu açan Fatih Bulut, şimdi çalıyor ama açmıyor" dedi.