Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan 11 milyon fidan dikimi kampanyasına Hacılardan da destek geldi. Hacılar Belediyesi’nin düzenlediği fidan dikimi etkinliğine yüzlerce Hacılarlı iştirak etti. 2 bin fidanın toprakla buluştuğu Hacılar da Başkan

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan 11 milyon fidan dikimi kampanyasına Hacılardan da destek geldi. Hacılar Belediyesi’nin düzenlediği fidan dikimi etkinliğine yüzlerce Hacılarlı iştirak etti. 2 bin fidanın toprakla buluştuğu Hacılar da Başkan Bilal Özdoğan da fidan dikti. Başkan Özdoğan, Hacıların daha yeşil bir ilçe olması için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

ERÜ’den deprem bölgesine uzanan yardım eline destek yağıyor ERÜ’den deprem bölgesine uzanan yardım eline destek yağıyor

Milli Ağaçlandırma Günü "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" kampanyası kapsamındaHacılar Serçer Yaylasında düzenlenen programa Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen, Belediye Başkanı Özdoğan, ilçe protokolü, daire müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam Haluk Sezen’in saat: 11.11’de start vermesiyle birlikte genç, yaşlı tüm katılımcılar “Bugün Fidan Yarın Nefes”diyerek fidanları toprakla buluşturdu.