Ak Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çapuroğlu, bir çok akaryakıt istasyonunda bulunan ve çalışmayan lastik basınç ölçüm cihazlarını gündeme getirdi.
 

Arıkan: “Ne ustalığı, siz 25 yıllık hizmetinizi tamamladınız şimdi artık vakit emeklilik vakti!”. Arıkan: “Ne ustalığı, siz 25 yıllık hizmetinizi tamamladınız şimdi artık vakit emeklilik vakti!”.

Şaban Çapuroğlu kimdir?

 Kayseri’de İl Başkanlığı görevini sürdürmekte olan Şaban Çopuroğlu’nu sizler için mercek altına aldık. İşte Ak Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’na ilişkin merak edilen tüm ayrıntılar!

Kayserili iş adamı ve siyasetçi olan Şaban Çopuroğlu 1967 yılında Kayseri’de hayata gözlerini açtı. Üniversiteye kadar gördüğü eğitimi TED Kayseri Koleji’nde tamamlayan Şaban Çopuroğlu, Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Öğrencilik ve çalışma hayatı boyunca önemli sivil toplum kuruluşlarında yer alan Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; 2006-2008 yılları arasında MÜSİAD(Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) Kayseri Şube Başkanlığı görevini gerçekleştirdi.

İyi derece İngilizce bildiği bilinen Ak Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, evli ve dört çocuk babasıdır. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aile şirketlerinde çalışan Çopuroğlu, inşaat ve metal imalatı yapan sektöründe hala çalışmaya devam etmektedir.