Yeni projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Genel kurul sonrası güven tazeleyerek göreve tekrar başlayan Şeyhi Odakır ile yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir’den, Danişmendli Hükümdarı Melik Mehmet Gazi’yi anma programı Büyükşehir’den, Danişmendli Hükümdarı Melik Mehmet Gazi’yi anma programı

Memduh Büyükkılıç, Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Belediye olarak esnaf dostlarımızı önemseyen bir yapıya sahibiz. Esnafa yönelik yatırım ve hizmetler takdir toplamakta ve örnek olmaktadır. Bir şehrin ticaret hacmi ne kadar geniş ise o şehir o kadar gelişir ve büyür. Yapılan Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilen Oda Başkanı Şeyhi Odakır, ‘’Yeni dönemde de sizlerin bize olan desteğini de arkamıza alarak esnaflarımız adına büyük projeler hayata geçireceğiz. Melikgazi bölgemizde 200 iş yeri olacak şekilde oto servisçiler sitemizin faaliyeti bulunmakta ve çalışmalarımız devam ediyor. Esnaflarımız adına sizlere teşekkür ediyor, yeniden adaylığımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

Ziyaretten büyük bir keyif alan Başkan Büyükkılıç, ‘’Yeni yönetiminizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Rabbim hayırlı hizmetlere vesile kılsın. Sizler rızkının peşinden koşan Ahi Evran’ın torunlarısınız. İş ahlakı tabiki sizin en büyük felsefeniz. Daha önce yapmış olduğunuz projeler esnaflarımızın ve kamuoyu tarafından takdir toplamıştır. Bölgemize yapacak olacağınız site için ekibimiz her türlü çalışmalarla destek olacaklardır. Böylelikle bölgemiz güzel bir site kazanacaktır. Kayserimizin özelliği yerel yönetimleri, sivil toplum örgütleri, sitelerimiz, komu yönetimi ile kendi içimizdeki dayanışma ile bu şehre hizmet getiriyoruz, bu şehre bereket getiriyoruz. Sizlerin gayreti bizlerin de bu şehrin yöneticileri olarak ihtiyaçları giderme adına yaptığımız çalışma ile vatandaşlarımıza hizmeti ayağa götürme anlayışıyla yapılacak bu hizmetin hayırlı olmasını temenni ediyor, bizlere hizmet yapma imkanı sağlayan tüm esnaf dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum’’ dedi. Belediye olarak her zaman üreticinin, esnafın ve sanayicinin yanında olduklarını ifade eden Başkan Büyükkılıç, Şeyh Odakır’a yeni çalışmalarında başarılar diliyorum diyerek sözlerini ekleyip konuşmasını bitirdi.