Bayam: Hacılar’ı hak ettiği merkez ilçe konumuna getirmekte kararlıyız Bayam: Hacılar’ı hak ettiği merkez ilçe konumuna getirmekte kararlıyız

Yücel: Malum Kayseri halkının bildiği kadarıyla ben aşağı yukarı 2. Dönemde Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde belediye meclis üyeliği yapıyorum. Önce Milliyetçi Hareket Partisi'nde sonra da İYİ Parti'de, aynı zamanda da grup başkan vekilliğini yürüttüm. Kayseri halkıyla bizim ilişkimiz neredeyse 10 yıla dayanıyor siyaseten. Elimizden geldiğince Kayseri'nin sorunlarını biz belediye meclislerinde gündeme getirmekle aslında bir belediye başkanı adayı namzeti sergilemiş olduk. Bunu da bugün itibariyle genel başkan takdirleriyle Kayseri'de Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak şahsımızı açıkladı.

İlçe belediyelerimizden Melikgazi'de Sedat Kılıç bey'i, Kayseri meşhur bir iş insanı ve diğer tarafta da Kocasinan'da Yurdaer Şahin beyi, o da malum, Kayseri halkımızın yakından tanıdığı bir iş insanı. Bizim bu saatten sonra üzerimize düşen Kayseri halkını birleştirmek, kucaklamak, milliyetçisi ile muhafazakarlığıyla, Atatürkçü kimliğiyle, ülkücüsüyle, milliyetçi tabanıyla biz Kayseri'nin bir tamamına kucaklayacak inşallah. Kayseri'ye 31 mart'ta değişen bir iklimde bu Kayseri halkının artık modern bir Kayseri olması açısından elimizden gelen gayreti sergileyeceğiz ama bu dönemde şu bilinsin ki şahsım adına ben bunu ifade ediyorum. Genel başkanımızın da politikaları bu doğrultuda asla siyaseti yıkıcı değil, yapacaklarımızla Kayseri halkının beklentileriyle vatandaşın neredeyse benim bir saat içinde olduğum 10 yıl içinde olmadığım 30 yılıyla geri kalmışlığını en azından çağa yakalar tarzda Kayseri'nin bir İstanbul olmasa da en azından İstanbul'dan sonraki illerden bir tanesi olabilecek, ulaşımıyla altyapısıyla, mimarisiyle, kültürüyle, tarihiyle tanıtılan anlatılan ve şehrimin gençlerini artık sosyal bir şehir olup bu şehirden uzaklaşmak yerine ben bu şehirde yaşarım iddialarını ortaya koyacağı inşallah projelerimizle alınacağız Kayseri'de.  Bununla ilgili Kayseri halkına ben buradan şunu söylemek istiyorum, telefonlarım bugün itibariyle olabildiğince fazla çaldı. Ben de halkın arasındaydım. Hep ifade şuydu, bizim Kazım, ben bu bizim Kazım ifadesini inşallah 30 birinde sizin Kazım, sizin koltuğunuzda bütün Kayseri halkına hizmet için geldikleri ifade etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.