Her fırsatta vatandaşlarla birlikte olan sıkıntılarını sorunları dinleyen ve çözüm konusunda yapılabilecek bir şey var mı diye çaba içerisinde olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kazım Yücel bu gün de İyi Partili gençlerle birlikte Kayseri Cumhuriyet Meydanında vatandaşlara simit ikram ederek vatandaşlarla sohbet etti.

İYİ Partili Kazım Yücel’i yakından tanıyan Kayseri halkı gerek ikamet ettikleri mahallelerdeki sorunları gerek ekonomik sıkıntılarını gerekse yaşamış  oldukları problemleri ve benzeri sorunlarını dile getiriyor.

20 YILDIR İKTİDAR ARTIK YORULDU

Ataş: Esnafın Bu Ücretin Altından Kalkmasına İmkân Yok Ataş: Esnafın Bu Ücretin Altından Kalkmasına İmkân Yok

Kazım Yücel, “Bu günde gevrekler bizden olsun hemşerilerimize simit ikram edelim hem de muhabbet edelim istedik. Hemşerilerimiz ile her fırsat bulduğumuzda bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz. Bizler Kayserimizi Ülkemizi Milletimizi çok seviyoruz. Bizler ekmeğimizi halkımızla bölüşen insanlarız. Dün ekmeğimizi bölüştük bu ünde bölüşeceğiz yarında bölüşeceğiz.  Allah’ın izniyle her şey İYİ olacak. Gayemiz çok daha iyi bir Türkiye arzusu. Bu gün iktidarda değiliz ama hangi vatandaşımızın bir derdi varsa onlarında sesi olmaya her zaman devam edeceğiz. 20 yıldır iktidar artık yoruldu.” ifadelerinde bulundu.