FOX Tv ekranlarına damga vuran Bizim Hikaye dizisi oyuncularından olan ve Hikmet karakterini canlandıran Nejat Uygur adından da anlaşıldığı gibi ünlü doğayen tiyatro ustası Nejat Uygur’un torunu çektiği vine’ler ile sosyal medyayı sallarken televizyon ekr

Sedimega, gençler için sahnede Sedimega, gençler için sahnede

 FOX Tv ekranlarına damga vuran Bizim Hikaye dizisi oyuncularından olan ve Hikmet karakterini canlandıran Nejat Uygur adından da anlaşıldığı gibi ünlü doğayen tiyatro ustası Nejat Uygur’un torunu çektiği vine’ler ile sosyal medyayı sallarken televizyon ekranlarında da adından oldukça konuşturacağa benziyor.

 Behzat Uygur’un oğlu Nejat Uygur 1995 doğumlu genç oyuncu ailesinin izinden giderek oda oyuncuşuğu seçmişe benziyor. Dizide Hikmet karakterine hayat veren Nejat Uygur Behzat Uygur’un büyük oğlu oluğ babası ile çektiği vine’ler ile çok konuşulmuştu. Bizim Hikaye dizisinde de oynadığı karakteri çok başarılı canlandıran genç oyuncu yeteneklerinin aileden geldiğini de bir kez daha kanıtlamış oldu. Babası Behzat Uygur’un da bir dönem televizyonlarda boy gösterdiği herkes tarafından bilinirken babasının ve dedesinin mesleğini ele alan Nejat Uygur şimdiden ne kadar başarılı bir oyuncu olacağını da kanıtlar nitelikte. Performansı ile televizyon ve oyuncu eleştimenlerinden geçerli not olan Uygur gelecek vadeedn oyunculuk mesleğini icra edecek sayılı isimler arasında yerini aldı.