Kayseri ilinin Melikgazi ilçesi Mimarsinan Şirintepe mahallesinde emlakçılık yapan 38 yaşındaki Şenol Yalçın,  tartıştığı 69 yaşındaki Ali Ülkü ile 40 yaşındaki oğlu Necati Ülkü'yü tabanca ile kurşun yağdırdı!

 İncesu ilçesi Örenşehir mahallesinde oturan Şenol Yalçın. ile Ali Ülkü ve Necati Ülkü, saat 14.00 sıralarında merkez Melikgazi ilçesi Mimarsinan Şirintepe mahallesinde buluştu. Şenol Yalçın. ile baba ve oğlu, tartışmaya başladı.

 Şenol Y., tartışma sırasında belinden çıkardığı tabanca ile Ali Ülkü ve Necati Ülkü'ye ateş etti. Bacaklarından yaralanan baba ve oğlu, çağrılan ambulansla Kayseri Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Şenol Yalçın. ise gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Büyükşehir’den, Danişmendli Hükümdarı Melik Mehmet Gazi’yi anma programı Büyükşehir’den, Danişmendli Hükümdarı Melik Mehmet Gazi’yi anma programı

 Şenol Yalçın. ile Ali Ülkü ve Necati Ülkü arasında, birkaç gün önce İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek'in İYİ Parti'den istifa ederek, AK Parti'ye geçmesi konusunu konuşurken tartışma çıktığı ve tarafların bu nedenle birbirine husumet beslediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı