23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutlanıyor. Şehit Levent Çetinkaya İlkokulu'nda öğrenciler 23 Nisan'a özel hazırladıkları gösterilerle hem öğretmenlerinden hem de velilerden tam not aldı.

Öğrenciler hazırladıkları gösterilerle Mustafa Kemal Atatürk tarafından kendilerine armağan edilen bu bayramı doyasıya kutladı. 
BAYRAMIN TADINI ÇIKARDILAR

Güzel hava eşliğinde bayramın tadını çıkaran öğrenciler, hazırladıkları etkinlikleri coşkuyla sergiledi. Tüm bayramların en özel şekilde kutlandığı okulda miniklerden kimisi dans etti kimisi ise şiir okudu. Dünyada sadece Türkiye'de çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programına, veliler de yoğun ilgi gösterdi.

"ÇOCUKLARIMIZA İNANCIMIZ TAMDIR"
Çocukların milli ve manevi değerleri bilen; vatanını, milletini, ailesini canı gönülden seven birer birey olarak yetişmeleri için yoğun bir gayret ortaya koyduklarını ifade eden Okul Müdürü Erdal Kesgin, "Bunun için öğretmen arkadaşlarımızla var gücümüzle mücadele ediyoruz. Zorlu bir pandemi sürecinin ardından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda tekrar okullarımızda yer almanın mutluluğu içerisindeyiz" dedi.

Rektör Fatih Altun GenKök'ü ziyaret etti Rektör Fatih Altun GenKök'ü ziyaret etti