Son zamanların en iyi müzik trendini yakalayan Kayserili şarkıcı Fatih Bulut, geçtiğimiz gün yeğenin asker eğlencesine katışmış ve havaya 11 el ateş etmişti. Görüntülerin sosyal medya ve basın yolu ile haber sitelerine dağılmasının ardından Niğde Niğde Em

 Son zamanların en iyi müzik trendini yakalayan Kayserili şarkıcı Fatih Bulut, geçtiğimiz gün yeğenin asker eğlencesine katışmış ve havaya 11 el ateş etmişti. Görüntülerin sosyal medya ve basın yolu ile haber sitelerine dağılmasının ardından Niğde Niğde Emniyet Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Polis ekiplerini görüp kaçtı, uyuşturucuyu yere attı Polis ekiplerini görüp kaçtı, uyuşturucuyu yere attı

Şarkıcı Fatih Bulut'un Niğde’de katıldığı asker eğlencesinde silah kullandığı görüntülerin yayınlanmasının ardından Niğde Emniyet Müdürlüğü soruşturma başlattı.

 Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması suçundan başlatılan tahkikatla ilgili Emniyetten yapılan açıklamada, “Emniyet Müdürlüğümüzce yürütülen sanal devriye ve sosyal medya araştırmalarında, ses sanatçısı F.B.’nin ilimiz merkezinde yeğeninin asker uğurlama eğlencesinde havaya silahla ateş etme görüntülerinin tespit edilmesi üzerine, konuyla ilgili olarak adli makamlardan alınan talimatlar doğrultusunda 'Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması' suçundan 12.11.2019 tarihinde gerekli tahkikata başlanmıştır” denildi.