Tomarzalı öğrenciler Anıtkabir’i ziyaret etti Tomarzalı öğrenciler Anıtkabir’i ziyaret etti

Günlerdir Kayseri’de uyuşturucu satıcılarına operasyonlar düzenleyip şüphelileri yakalayan polis ekipleri bu defa da otomobilde esrar yakaladı. Uyuşturucunun bir çok maddesi olduğundan polis ekipleri her düzenlediği operasyonda farklı farklı maddelere denk geliyor.

Yakalanmamak için de bir çok saklamam şekilleri bulan suçlular eninde sonunda yakalanıyor. Bu defa da esrarı otomobilde buldular. Yaşanan olayın adresi Kayseri oldu. Kayseri’ de polis ekiplerinin düzenlemiş olduğu operasyonda yaklaşık olarak 978 gram kubar esrar ele geçirildi. Otomobilinde bulanan esrar dolayısıyla otomobildeki 2 kişi polis ekipleri tarafından göz altına alındı.

Kayseri İl Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü uyuşturucu satıcılarına dur durak bilmeden devamlı operasyon düzenleyip yakalıyor. İl Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticareti yapan kişilere yönelik yapılan çalışmalarında alınan ihbara göre plakası açıklanmayan bir otomobili durdurdu. Otomobil de iki kişi oldukları görüldü. Durdurulan otomobilde yapılan aramada, 978 gram kubar esrar ele geçiren polis ekipleri maddeyi aldı. Otomobilde bulunan A.Y. (25) ve A.K. (35) yaşında oldukları öğrenildi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından otomobilde bulunan iki şüpheli göz altına alındı. Polis ekipleri tarafından göz altına alınan iki şüpheli sorgulanmak amacıyla emniyet müdürlüğüne götürüldü.