Bünyan Belediyesi tarafından düzenlenen ağaçlandırma kampanyasına Yeni Süksün Mahallesi de katıldı. İlköğretim öğrencileri ve mahalle halkına fidan dağıtan Belediye Başkanı Özkan Altun, ‘’Bünyan’ı gelecek nesillere en iyi şekilde bırakmak istiyoruz. Bu ka

Bünyan Belediyesi tarafından düzenlenen ağaçlandırma kampanyasına Yeni Süksün Mahallesi de katıldı. İlköğretim öğrencileri ve mahalle halkına fidan dağıtan Belediye Başkanı Özkan Altun, ‘’Bünyan’ı gelecek nesillere en iyi şekilde bırakmak istiyoruz. Bu kapsamda Bünyan’ın dört bir yanını yeşille donatacağız. Öğrencilerimiz, küçük yaşlardan ağaç ve doğa sevgisi kazanıyor. Dağıttığımız fidanları birlikte ekeceğiz’’ diye konuştu.

Yeni Süksün Mahallesini ziyaret eden Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Bünyan Belediyesi ağaçlandırma kampanyası kapsamında Yeni Süksün Mahallesinde vatandaş ve öğrencilere fidan dağıttı.

Belediye Meclis Üyesi Erkan Kayapınar ve Y.Süksün Mahalle Muhtarı Üstün Durna'nın da kendisine eşlik ettiği etkinliğe ilişkin konuşan Başkan Altun," Göreve geldiğimiz gün başlattığımız ağaçlandırma kampanyamız kapsamında i bütün mahallelerimizde fidan dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Bu gün ziyaret ettiğimiz Yeni Süksün Mahallemizde çocuklarımıza ve hemşehrilerimize fidan dağıtımında bulunduk. Gelecek nesillere bırakabileceğimiz en değerli ve en paha biçilmez miras; yaşanabilecek bir ortam hazırlamak ve onu korumaktır. Çocuklarımızla birlikte büyüyecek olan bu fidanlar onlara bırakacağımız en büyük mirasımız olacaktır" dedi.

Mehmet Özhaseki bir daha aday olmayabilir Mehmet Özhaseki bir daha aday olmayabilir

Başta çocuklar ve olmak üzere mahalle sakinleri Başkan Altun'a fidanlar için teşekkür ettiler.