Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından İncesu, Yeşilhisar, Yahyalı ve Develi parti teşkilatlarına çıkarma yapıldı. İl Başkanı Serkan Tok liderliğindeki ekip, ilçe gezilerine Sarıoğlan, Özvatan, Akkışla, Felahiye ve Bünyan ile devam edecek. İlçe teşkilatlarının her zaman yanında olduklarını ifade eden İl Başkanı Serkan Tok, ‘’Hem teşkilat mensuplarımızla hem de vatandaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. MHP olarak her zaman milletimizin içindeyiz. Cumhur ittifakının ruhunu var gücümüzle yaşatıyoruz’’ dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı, İl Başkanı Serkan Tok liderliğinde Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatlarını ziyaret etmek amacıyla ilçelere çıkarma yaptı. Parti teşkilatı, İncesu, Yeşilhisar, Yahyalı ve Develi İlçelerini ziyaret etti. Ziyaretler Akkışla, Sarıoğlan, Özvatan, Felahiye ve Bünyan İlçeleriyle devam edecek. Daha sonra Pınarbaşı, Sarız, Tomarza ve Talas İlçeleri de ziyarnet edilecek.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok: “Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrinde çalışmalara devam ediyoruz. İlçe teşkilatlarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Çalışmalarımız hız kesmeyecek. İlçelerimizde teşkilatlarımızın her daim yanındayız. MHP olarak yaptığımız çalışmaları hem teşkilat mensuplarımız ile hem de vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. Bununla birlikte Cumhur İttifakı ruhunu yaşatarak var gücümüzle yolumuza devam ediyoruz. Çalışmalarımıza katılan herkesten Allah razı olsun.” dedi.