Büyükşehir belediyesinden 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programı Büyükşehir belediyesinden 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programı

Şeref Malkoç Melikgazi’de. Kamu Denetçiliği Kurumu tarafından gerçekleştirilecek olan ‘Ombudsman Kayserililerle Buluşuyor’ programı çerçevesinde şehrimize gelen Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ve beraberindeki heyet Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları, yerel ve genel gündem hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Ziyarete Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’un yanı sıra Kamu Denetçileri Yahya Akman, Hüseyin Yörük, Saadettin Kalkan ve Genel Sekreter İbrahim Kılıç da eşlik etti. Misafirlerine Mimer’i gezdirerek çalışma hakkında bilgiler veren Başkan Büyükılıç, ‘’Melikgazi İletişim Merkezi insan odaklı çalışmamızın en güzel örneklerinden birisi olarak iş ve işlemlerin hızlı sonuçlandırılmasını sağlayarak vatandaşlara daha kaliteli hizmeti daha kısa sürede ulaştırma noktasında önemli bir görevi yerine getirdiğini’’ söyledi.

Yapılan bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükkılıç, ‘’Böylesine anlamlı bir program için şehrimize gelen kıymetli dostlarımızı belediyemizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. Kamu Başdenetçisi Sayın Şeref Malkoç ile 20. Dönem Milletvekili olarak TBMM’de aynı siyasi partide ülkemize hizmet etme imkanı bulduk. Elbette Kayseri tüm Türkiye’de belediyecilik alanında model olmuş bir şehir. Bizlerde bu şehrin hizmetkarları olarak Kayserililer için daha güzelini, daha iyisini nasıl yaparız, hemşehrilerimizin huzur ve refahını nasıl arttırabilir bunun gayreti içerisinde tüm kamu kuruluşları STK’larla uyum içerisinde çalışıyoruz. Bize hizmet etme imkanı veren hemşehrilerimize minnet duyuyor, teşekkür ediyoruz’’ dedi. Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç da ‘’Kayseri’de olmaktan büyük duyuyoruz. Geçmişten gelen bir dostluğumuz, muhabbetimiz var. Kayseri için, Melikgazi için güzel hizmetler yaptığınızı takip ediyor, takdirle karşılıyorum. Kayseri nevi şahsına münhasır bir şehir. Kendi imkanları ile kendi yağında kavrulabilen bir şehir. Sanayisi, ticareti ve kültürü ile fevkalade iyi gelişmiş bir şehir. İnanıyorum ki yakın zamanda Kayseri yapacağınız çalışmalarla çok daha gelişmiş, büyümüş ve güzelleşmiş, insanların rahat ve huzur içerisinde yaşadığı bir şehir olacak. Emek ve gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum’’ diyerekkonuştu.