Melikgazi Belediyesi tarafından mülkiyeti belediyeye ait olan lüks apartman daireleri ihale yolu ile satışa çıkarılıyor. Toplan 84 daire ve 2 işyerinin satışının gerçekleştirileceği ihale 18 Aralık Çarşamba günü Melikgazi Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak. Açık artırma yöntemi ile satılacak daireler, Küçükali ve Anbar Mahalleleri’nde bulunuyor. Oturuma hazır olan dairelerin alımında 120 aya kadar taksit seçeneği sunuluyor.

“Bugün al, yarın otur”

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun hükümlerine göre satışa sunulacak dairelerin oturmaya hazır olduğunu belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu “Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Küçükali ve Anbar Mahallelerinde inşa edilen çok katlı binalardaki lüks daireler birinci sınıf malzeme ile inşa edildi. Daireler 115, 130, 135 ve 175 metrekare arasında olup 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Dükkânların genişliği 115 ve 152 metrekare. Belediye ihalesinden alabileceksiniz. Üstelik ödemeler de 120 aya kadar taksit imkânı var. Daireler oturmaya hazır vaziyette. İhale günü al, ertesi gün taşın.”dedi.

İhalenin 18 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 13.30´da Belediye Meclis Salonunda yapılacağını hatırlatan Başkan Dr. Palancıoğlu, ihale ile ilgili detaylı bilgilerin www.melikgazi.bel.tr adresinden öğrenilebileceğini söyledi.