Tomarzalı öğrenciler Anıtkabir’i ziyaret etti Tomarzalı öğrenciler Anıtkabir’i ziyaret etti

Keskin, “15 yaşında genç bir fidan, bir evlat bu toplum için belki bir umut, bir can olan çocuk; bilet parası yok diye sizin politikanız tarafından kovalanınca o tramvayın altında kaldı!” dedi.

İddiaya göre Cumartesi günü Sema Yazar tramvay durağına 3 arkadaşıyla birlikte biletsiz bindiği için güvenlik görevlisinin kovalaması sonrası durağa gelen tramvayın altında kaldı. Burada feci şekilde can veren 15 yaşındaki çocuk yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti.

EVET, “KRAL ÇIPLAK” VE BUNA RAĞMEN MUKTEDİRİNİZE ALKIŞLARINIZ KESİLMİYOR!

CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada sorumluları sert sözlerle eleştiri yağmuruna tuttu.

Keskin açıklamasına şunları kaydetti; Kral Çıplak! Belediye Başkanları, İktidar Partisi ve Milletvekilleri bu sözüm size ''Biz Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Yönetim Kurulu değil. Bu sözü aynı o hikayede olduğu gibi ama bu sefer dün bu şehirde hayatını kaybetmiş bir çocuk söyledi..!  Sizler mızrağı çuvala sığdırıp AKP’nin halktan kopuk; halkı, çocuğu, kadını, genci ve emeklisini gözden çıkararak derin bir yokluğa ve yoksulluğa itip adeta üzerine basıp geçtiği Lale devri düzeninizde “Mış” gibi yaparak insanların sorunlarını çözemezken dün şehrimiz Kayseri’de 15 yaşında genç bir fidan, bir evlat bu toplum için belki bir umut, bir can olan çocuk bilet parası yok diye sizin politikanız tarafından kovalanınca o tramvayın altında kaldı! Ama geride bir söz bıraktı sizlere evet “Kral Çıplak” ve buna rağmen muktedirinize alkışlarınız kesilmiyor! Kınıyoruz; kederli ailesine ve hemşerilerimize başsağlığı diliyoruz." dedi