U19 Elit A Ligi'nin 22. haftasında oynanan mücadelede Kayserispor U19, Başakşehir deplasmanında rakibini 1-0 mağlup ederek sezonu galibiyetle tamamladı. Maç, Başakşehir 3 Nolu Çim Sahada gerçekleşti ve hakem Enes Ömer Beşiroğlu yönetiminde gerçekleşti.

Kayserispor U19 Başakşehir'i 1-0 Yendi

Başakşehir U19'un ilk 11'i şu şekildeydi: Yusuf Yılmaz, Mertcan İpek, Enes İlhan, Muhammed Mustafa Yurttabir, Efe Arda Koyuncu, Ramazan Kaya, Yağız Arif Çigdem, Burak Sefa Kavraz, Onur İnan, Berkay Aydoğmuş, Eser Pektaş.

Kayserispor U19 ise şu kadroyla sahaya çıktı: Ali Özdoğan, Mustafa Erdoğan, Mert Dinç, Batuhan Özgan, Bilal Ceylan, Burak Efe Arslan, Talha Özyürek, Resul Ekrem Sakarya, Arda Kaya, Korkmazcan Dernek, Arda Hasan Öğretir.

Maçın tek golü, Kayserispor U19'un oyuncusu Muhammed Mustafa Yurttabir'den geldi ve bu gol Kayserispor'u galibiyete taşıdı.

Başakşehir U19'den Efe Arda Koyuncu, Mertcan İpek ve Berkay Aydoğmuş sarı kart gören isimler olurken, Kayserispor U19'den ise Mustafa Erdoğan ve Korkmazcan Dernek sarı kart gören oyunculardı.