Süper Lig takımlarından Kayserispor’un Başkanı Ali Çamlı, transfer yasağının kaldırılacağını söyledi. İstanbulspor ile oynanan hazırlık maçı sonrası basın mensuplarına açıklama yapan başkan Ali Çamlı, kısa bir süre sonra kamuoyuna müjdeli haberi vereceklerini söyledi. Başkan Çamlı, "Bu transfer yasağı öyle veya böyle kaldırılacak. Biz ulusal lisans çıkaramıyoruz. Bunun sebebi oradaki transfer yasağına konu borçlar yüzünden. Ama bu şehir bu yasağı kaldırmaya gücü yetecek bir şehir" dedi.

Transfer yasağını kaldırmak adına gece gündüz çalıştıklarını söyleyen başkan Ali Çamlı, "Ben bu işi yapamazsam burada olmam. Aldığı işi kendine şeref kabul eden birisiyim. Yapamazsam bırakırım, yapabilecek birini davet ederiz, gelir ve o kişi bayrağı götürür" açıklaması yaptı.

Recep Uçar: “Bugün kazanmaya yakın olan tarafın biz olduğunu düşünüyorum” Recep Uçar: “Bugün kazanmaya yakın olan tarafın biz olduğunu düşünüyorum”

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, teknik heyete transfer sözü verdiklerini ve bu sözü yerine getirmek için çaba harcadıklarını da söyledi. Başkan Çamlı, "Benim teknik heyete sözüm var. Geçen sezon onlar gerekeni yaptı, bu sezon da biz yapacağız. Sözümüz söz" cümleleri kurdu.