Kayseri Ortoperio diş kliniği, hasta yönetiminde en yeni gelişmeler ve en son trendler ile tedaviyi sürdürmeniz konusunda size sağlam bir temel sunar.

Alanında bilgi sahibi ve uzman diş hekimlerimiz ile oluşturduğumuz kadromuzla 9 yılı aşkın deneyimimizi sizlere sunmaktayız. Bu süreçte Kayseri Ortodonti diş kliniğimizde her hastanın diş tedavisinde kendinden emin ve kaygısız hissetmesini sağlamak adına kliniklerimizin her biri en son teknoloji ile donatılmıştır; diş implantları, protez, ortodonti, kozmetik diş hekimliği vb.

Kayseri İmplant Tedavisi

Kayseri İmplant tedavisi, alanında uzman kadromuz ile sizlere sunulan yenilikçi bir diş tedavisidir. İmplantlar; eksik dişlerin tedavisinde kullanılan, çene kemiği içerisinde yerleştirilen vidalardır. Titanyumdan üretilen bu vidalar üzerine diş protezi yerleştirilerek kullanışlı ve doğal görünümlü bir sonuç elde edilir. İmplant tedavisi, protez tedavisine nazaran diğer dişlere zarar verilmeden uygulanır. İmplant tedavisindeki önemli nokta, çene kemiğinin implant yerleştirilmesine uygun olup olmadığıdır. Doktor muayenesinden sonra çene kemiği ve implant tedavisi üzerine bir planlama yapılır. Doktor tanısına bağlı olarak kemik tozu ile çene kemiği içerisine eklemeler yapılabilir.

Dikkat toplayan test: ‘Moxo’ Dikkat toplayan test: ‘Moxo’

Kayseri Ortodonti Tedavisi

Ortodonti tedavisi, diş veya çene kemiği bozukluğu olan hastalarda gerekli aparatlar kullanılarak uygulanan tedavi yöntemidir. Tedavi sırasında zarar gören diş ve çene kemiğinin sağlıklı bir fonksiyona kavuşturulması amaçlanır.

Kayseri Ortodonti Tedavisi Fiyatı Ne Kadardır?

Kayseri ortodonti tedavisi fiyatları, hastaların diş veya çene kemiği bozukluğunun ne ölçüde olduğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Buna bağlı olarak en sağlıklı fiyat bilgisi bir hekim muayenesi sonrasında verilmektedir.

Şeffaf Plak Kayseri

Şeffaf plak tedavisi veya diğer adıyla telsiz ortodonti, diş ve çene kemiğinin sağlıklı dizilime ve fonksiyona ulaştırılması için uygulanan ortodontik tedavi yöntemidir. Şeffaf plaklar yaygın olarak kullanılan braketleme (diş teli) yöntemine göre daha konforludur ve ağız içinde fark edilmesi daha zor olur. Bununla birlikte metal parçalarla uygulanan ortodonti tedavisine nazaran batma ve yara oluşumu söz konusu değildir. Ancak, ağız hijyeninin korunması adına gün içerisinde gerekli plak bakımının yapılması önerilir.

Şeffaf plak Kayseri ortoperio kliniğimizde uzman hekimimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Şeffaf plak tedavisi hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.