Kayseri'de görülen bir davada, ortaokula kadar eniştesi olarak bildiği öz babasını bıçakla öldüren kadının yargılanmasına devam edildi.

Kayseri'de Bir Davada Öz Babasını Bıçakla Öldüren Kadının Yargısı Sürdü

Sanık A.E. psikolojik sorunları nedeniyle hastanede olduğu gerekçesiyle duruşmaya katılmazken, mahkeme heyeti, sanığın psikolojik durumunu belirlemek için raporun beklenmesi için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Önceki duruşmada konuşan tutuklu sanık A.E., olay günü ne olduğunu hatırlamadığını belirterek, "Sadece o gün sabaha karşı dairede oturan aslında öz annem ve babamlara kahvaltıya gittik. Ben zaten psikolojik ilaçlar kullanıyorum. Hep birlikte kahvaltı yaparken bir anda camdan binanın otoparkına 2 kişinin girdiğini gördüm. Beni öldürmeye geldiler diye korktum. Elime bıçağı ne zaman aldım, nereden aldım bilmiyorum. Gözümü açtığımda ağabeyim üstümde beni tutmaya çalışıyordu. Sonra eniştem diye bildiğim aslında öz babam M.Ö. yerde yatıyordu. Ben evlatlık verildiğimi ortaokul dönemlerimde öğrendim ama kesinlikle hiç üzülmedim, ben hepsini de çok severim. Konunun bununla hiç alakası yok" demişti.