Kayseri Üniversitesi'nin (KAYÜ) danışma kurulu toplantısı geniş bir katılımla gerçekleşti.

Kayseri Üniversitesi Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Rektörlük Senato Salonu'nda düzenlenen toplantıya, Vali Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın vekili olarak Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman, Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu'nun vekili olarak Başkan Yardımcısı Ahmet Yalçın, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Suat Türkan, İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Baktır, ORAN Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin, Erciyes Anadolu Holding CEO'su Doç. Dr. Alpaslan Baki Ertekin ve Kayseri Üniversitesi mezunu Kadir Can Gökalp katıldı.

Danışma Kurulu toplantısında Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kayseri Üniversitesi'nin 2018-2024 dönemindeki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Toplantıda Vali Gökmen Çiçek ve diğer danışma kurulu üyeleri, Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ile üniversitenin çalışmaları ve gelecek hedefleri üzerine görüş alışverişinde bulundular.

Ayrıca danışma kurulu üyeleri, Kayseri Üniversitesi'nin 2020-2024 Stratejik Plan hedeflerinin gerçekleşme durumunu değerlendirerek, 2025-2029 dönemini kapsayan yeni Stratejik Plan hazırlıkları çerçevesinde belirlenen amaçlar hakkında fikirlerini paylaştılar.

Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Vali Gökmen Çiçek ve diğer danışma kurulu üyelerine katılımları ve katkıları için teşekkür etti.

Editör: Osman Baytekin