Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci pazar günü üyelerinden oy bekliyor. 1 Nisan'da yapılacak olan seçim için yarım saat vakitlerini ayırmalarını istedi. 

 Tek adaylı bir seçim süreci yaşayacaklarını açıklayan Başkan Büyüksimitci, “Nasıl olsa tek aday var, zaten seçilecek demeden üyelerimizin Odamıza sahip çıktıklarını göstermeleri çok önemli. Orada mümkünse tam kadro olmamız birlik beraberliğimizin bir göstergesi olacaktır. Ben sanayicilerimizden özellikle rica ediyorum. Bu seçimi atlamasınlar. 1 Nisan Pazar günü 09.00 -17.00 saatleri arasında yarım saatlerini ayırıp Odamıza gelerek oylarını kullansınlar” dedi.

 Oda olarak asıl görevlerinin başında sanayiyi daha fazla geliştirerek, ülke ekonomisine daha fazla katkı vermek olduğunu açıklayan Başkan Büyüksimitci, Kayseri’nin çok ciddi potansiyele sahip olduğunu, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bu potansiyeli açığa çıkarıp ülke ekonomisine çok daha ciddi katkılar sunmak için gayret edeceklerini söyledi.

 Seçime tek adayla gitmenin kendilerine biraz daha fazla sorumluluk yüklediğini dile getiren Başkan Büyüksimitci, bu sorumluluğun farkında olduklarını belirterek, üyelerinden aldıkları desteklerle Kayseri sanayisini bir üst seviyeye taşımanın gayreti içerisinde olacaklarını sözlerine ekledi.