İş Bankası'nın yaptığı son duyuruya göre, banka emekli promosyonlarını büyüterek milyonlarca emekliyi kendi bünyesine katmayı amaçlıyor. İşte promosyonlara dair detaylar...

Başvuran 5000 TL'yi Kapıyor

İş Bankası'nın güncel emekli promosyonları oldukça çekici! İşte dikkat çeken rakamlar: 10.000 TL'ye kadar olan emekliler için 5.000 TL, 10.000 TL ile 15.000 TL arasında olanlar için 8.000 TL, 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olanlar için 10.000 TL ve 20.000 TL üzeri maaş alan emekliler için 12.000 TL. Üstelik, bu promosyon ödemeleri son derece hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. 

Başvurudan sadece 3 iş günü sonra ödemeler yapılıyor. Yani, yeni maaş alanlar, promosyonlarını sadece 3 iş günü içinde hesaplarında görebilecekler. İş Bankası'nın cömert promosyonları, emekli vatandaşlar arasında büyük ilgi uyandırıyor ve finansal anlamda rahatlamalarını sağlıyor.

5000 Tl İkramiye 2Emekli Promosyonlarında Önemli Detaylar Var

İş Bankası'nın artan promosyon rakamlarıyla birlikte dikkat edilmesi gereken önemli bir detay var. Taahhüt süresi boyunca SGK tarafından gelir/aylık ödemelerinin kesilmesi veya farklı bir kuruma taşınması durumunda, kalan taahhüt süresi dikkate alınarak promosyon tutarının kıstelyevm usulüyle iade alınabileceği önemle belirtiliyor. Ayrıca, İş Bankası'nda açık takip süreci sürenlerin promosyon başvuruları, borçlarının komple tahsil edilmesinden sonra ayrıca değerlendirilecek. Bu fırsatı kaçırmamak için İş Bankası şubelerine başvurarak detaylı bilgi almak gerekiyor.