Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi'nde Kayseri'yi temsil eden Hasketbol Spor Kulübü, ilk grubun son deplasman maçında yarın Adana'da Çukurova Üniversitesi Gündoğdu Koleji Spor ile karşılaşacak.

Hasketbol Spor Kulübü Çukurova Üniversitesi Gündoğdu Koleji Spor İle Karşılaşıyor

Hasketbol Spor Kulübü, kendi sahasında istediği sonuçları alarak Play-Off'a yükseldi. Şimdi ise deplasmanda Çukurova Üniversitesi Gündoğdu Koleji Spor karşısında galibiyet için hazırlıklarını tamamladı. Yarın saat 17.00'da Menderes Spor Salonu'nda gerçekleşecek maç öncesinde Kayseri ekibi, Play-Off öncesi moral kazanmayı hedefliyor.

Kulüp Başkanı Hasan Aksoyak, "Ligin ilk 8 haftasında istediğimiz sonuçları aldık. Geçtiğimiz hafta evimizde Mersin Barosu Kulübü'nü yenerek Play-Off'u garantiledik. Şimdi deplasmanda Çukurova Üniversitesi Gündoğdu Koleji Spor ile karşılaşacağız. Rakibimize ilk maçta evimizde kaybetmiştik. Bu maçta hedefimiz galibiyet. Askerlik görevini tamamlayan Yakup Kaan Evci de kadromuzda olacak. Eksik kadromuza rağmen en iyisini yaparak deplasmandan galibiyetle dönmek istiyoruz" şeklinde konuştu.