Mayıs ayının ortalarında Halkbank müşterileri ve yeni müşteri olacak kişiler farklı sektörlerde gerçekleşecek alışverişler neticesinde sunulacak olan indirimleri ve ParafParaları merak ederken, Halkbank da geçtiğimiz aylarda olduğu gibi mayıs ayında da güncel fırsatlara ilişkin düzenli olarak bilgilendirmede bulunuyor. Bu çerçevede, 1 Mayıs tarihinde başlayan ve 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan seyahat ve konaklama sektöründeki alışverişlerde 500 TL ParafPara elde edilebilirken, kampanyanın detaylarına ve fırsattan kimlerin yararlanabileceğine ilişkin Halkbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bilgilendirme metni ile açıklama yapıldı.

Halkbank 500 TL ParafPara Kampanyası

Halkbank’ın açıklamasına göre 1-31 Mayıs tarihleri arasında yurtiçi seyahat ve konaklama sektörlerinde Paraf Premium ile tek seferde yapılacak 7500 TL ve üzeri her harcamaya 250 TL olmak üzere toplam 500 TL ParafPara sunulacak. Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den hemen katıl butonuna tıklanması gerekirken, fırsata sadece Paraf Premium kartlar dahil edildi. Kampanya çerçevesinde kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 16 Haziran 2024 saat 21.59 olarak belirlendi. Kullanılmayan ParafParalar 17 Haziran 2024 tarihinde geri alınacak.

Hesap Makinesi 3

Halkbank Güncel Kampanyalar 2024 Mayıs

Halkbank seyahat harcamalarına özel 500 TL ParafPara fırsatı ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden bilgilendirmede bulunurken, Halkbank müşterileri ve yeni müşteri olacak kişiler mayıs ayının ortalarında farklı sektörlerde gerçekleşecek alışverişler neticesinde sunulacak olan indirimleri ve ParafParaları merak ediyorlar. Önceki aylarda olduğu gibi mayıs ayında da Halkbank düzenli olarak güncel fırsatlara ilişkin bilgilendirmede bulunuyor. Bu durumda, Halkbank’ın resmi internet sitesinde bulunan kampanyalar sayfasından güncel fırsatlara erişilebilir, detaylı bilgi edinilebilir.