Gelinine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan kayınpeder F.K'ya mahkeme tarafından 19 yıl hapis cezası verildi, F.K suçsuz olduğunu dile getirdi.

Olay geçtiğimiz yıllarda 2020 ve 2021 olmak üzere iki farklı dönemde yaşandı. Gelin G.K, kocası cezaevindeyken iddiaya göre kayınpederi F.K tarafından cinsel istismara uğradı.

Kocasinan’dan Soğuk Havada Sokak Hayvanları İçin Yemleme Çalışması Kocasinan’dan Soğuk Havada Sokak Hayvanları İçin Yemleme Çalışması

Ceza süresi biten ve cezaevinden çıkan koca, karısının kendisini aldattığından şüphelendi ve bir gün eve girerken telefonundan video kaydını açarak içeri girdi. O sırada babasının, karısı G.K'ya cinsel istismarda bulunduğunu gördü.

F.K şikayet üzerine gözaltına alındı ve mahkeme tarafından "cinsel istismar" suçundan tutuklandı.

Davanın karar duruşması yapıldı ve tutuklu sanık F.K mahkemede hazır bulundu. Mahkeme heyeti "cinsel istismar" suçundan tutuklu sanığa 19 yıl hapis cezası vererek tutukluluk halinin devamına karar kıldı. Cinsel istismar suçundan yargılanan F.K suçsuz olduğunu ve gelinine asla kötü gözle bakmadığını dile getirdi. Kendisine iftira atıldığını söyleyen F.K, gelinini kızı olarak gördüğünü söyledi.