Erciyes Üniversitesi (ERÜ) tarafından her yıl düzenlenen 21. Geleneksel Spor Şenliği'nin ödül töreni, Süleyman Demirel Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Törene Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Oktay Özkan, Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu ve Prof. Dr. Hakan Aydın, Genel Sekreter Prof. Dr. İbrahim Narin, Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Afşın Alper Cerit, fakülte dekanları, akademisyenler ve sporcular katıldı.

Erciyes Üniversitesi 21. Geleneksel Spor Şenliği Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, ödül töreninde yaptığı konuşmada, spor şenliğinin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, müsabakalarda başarılı olan takımları kutladı. Altun, Erciyes Üniversitesi'nin spor faaliyetlerinde her zaman öncü bir kurum olduğunu vurguladı.

15 Nisan - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında düzenlenen şenlikte, personel ve öğrencilerden oluşan 85 takım ve 1200 sporcu, basketbol, satranç, voleybol, masa tenisi, mini futbol ve salon okçuluğu gibi çeşitli branşlarda yarıştı. Dereceye giren takımlara madalya ve kupaları takdim edildi. Tören, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Editör: Osman Baytekin