Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Tarım Kredi Kooperatifleri'ne ait marketlerdeki ürünlerin fiyatlarına indirim yapılması için talimat verildi. Et, yumurta, süt, yağ, şeker gibi temel ihtiyaç ürünlerinin fiyatlarında indirime gidilmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu toplantısında katıldı. Toplantının ana gündem maddelerinden birinin Tarım Kredi Kooperatifleri'ne ait marketlerdeki ürünlerin fiyatları olduğu öğrenildi. Kar amaçlı kurulmayan marketlerdeki fiyatlarda indirime gidilmesi talimatını veren Cumhurbaşkanı, ''Vatandaş ürünleri ucuza alabilesin'' dedi. 

Arkadaşlarını darp edip araçtan attılar ve telefonunu çaldılar Arkadaşlarını darp edip araçtan attılar ve telefonunu çaldılar


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı üzerine harekete geçen Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci dana etinde indirim yapılması için harekete geçti. Ayrıca yağ, şeker, yumurta ve süt ürünlerinde de indirim yapılması bekleniyor. Tarım Kredi Kooperatifleri'ne ait ülke genelinde 169 market şubesi bulunuyor.