Bölgesel Amatör Lig 11. Grup'un 26. haftasında heyecan doruktaydı. Ligin zirvesinde Yozgat Bozokspor'un şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından diğer takımların mücadelesi de büyük önem taşıyordu. Bu haftada yaşanan gelişmeler ise ligdeki dengeleri değiştirdi.

Develigücü Karşısına Geçecek Aksaray Gençlikspor Sahaya Çıkmadı

Develigücü, sahasında Aksaray Gençlikspor ile karşılaşması gerekiyordu. Ancak rakip takım, sahaya çıkmadı. Bu durumda, Develigücü, maçı hükmen 3-0 kazanarak 3 puanın sahibi oldu. Bu sonuçla birlikte Develigücü, sezonu 47 puanla 3. sırada tamamladı. Bu başarı, takımın performansını ve hedeflerine olan bağlılığını göstermesi açısından önemli bir adımdı.

Diğer yandan, Hacılar Erciyesspor'un durumu farklıydı. Rüstempaşa ile deplasmanda oynaması gereken maça gitmeyen takım, oyun kuralları gereği hükmen mağlup ilan edildi. Bu sonuçla birlikte Hacılar Erciyesspor, ligi 40 puanla tamamlamış oldu. Bu durum, takımın ligdeki performansının yanı sıra organizasyona olan bağlılığının da bir göstergesiydi.

Bu gelişmelerle birlikte Bölgesel Amatör Lig 11. Grup, sezonun son haftalarında yaşanan rekabet dolu mücadelelerle zenginleşmiş ve heyecanını sonuna kadar korumuş oldu.