Ünalmış: AKP iktidarı, yapay krizlerle Anayasa Değişikliği yapmak istemektedir Ünalmış: AKP iktidarı, yapay krizlerle Anayasa Değişikliği yapmak istemektedir

Cumhurbaşkanı Erdoğan’Her türlü olumsuzluğa alçaklığa, riyakarlığa rağmen bölgeyi adım adım teröristlerden askerlerimiz milletimiz adım adım temizliyoruz.

Ne diyor beyfendi ‘Afrin’ gitmeyin fazla içerilere gitmeyin. Senden mi alacağız izni? Bize milletimizin emri var, biz milletimiz talimatını yerine getiriyoruz. Ona kalsa ‘Esad ile masaya oturun da bu işi konuşun diyor’. 1 milyon vatandaşını öldüren katille biz neyi konuşacağız? Siz yeri gelir teröristlerle el ele kol kola dolaşabilirsiniz. Teröristlerle beraber kalkar Ankara’dan İstanbul’a yürüyebilirsiniz. Adaletsiz bir adalet anlayışıyla yürüyüş yapabilirsiniz ama biz terör örgütlerinin icazetiyle yola çıkanlarla beraber bugüne kadar biz yol yürümedik ve bundan sonrada yürümeyeceğiz. DEAŞ ile işbirliği yaptığımızı söylüyor utanmadan . Bunda haysiyet, onur, yüz yok. Ne zaman bunu ispata davet ettiysem hiç bir şeyi ispat etmemiştir. Hala da yerinde durmamaktadır. Ak partinin DEAŞ’a destek olduğunu ispat et ben bu makamda durmam, bu görevden çekilirim. Sen bu işi ispat edemediğinde çekilir misin? Çekilemez hayatı yalan üzerine kurulu bu adamın. Sana söyledik hadi gel YPG,PYD,PKK bunların terör örgütü olduğunu ilan et.