Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Genel Başkan Yardımcıları ve parti yöneticileri toplantıya çağrıldı. Sürpriz toplantının ana gündem maddesinin seçim hazırlıkları olduğu öğrenildi. Erken seçim olacak mı sorusu ise tüm sıcaklığını koruyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın günlük programında yer almayan sürpriz bir toplantı Ankara kulislerini karıştırdı. Ak Parti Genel Merkezi'ndeki toplantıya arasında AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Tanıtım ve Medyadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve Milletvekili Özlem Zengin katıldı. 


Cumhurbaşkanı seçim hazırlıklarına başladı

Güven Timi Denetimlerini Sürdürüyor Güven Timi Denetimlerini Sürdürüyor


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kurmayları ile seçim hazırlık sürecindeki çalışmaları gözden geçirdiği öğrenildi. 2023 yılında yapılması planlanan seçimlerin erken bir tarihe alınması da gündeme geldi. Tanıtım ve Medya biriminin de yer aldığı toplantıda seçim dönemi propagandası ve atılacak adımlar masaya yatırıldı. Ankara kulislerinde Cumhurbaşkanı'nın sürpriz bir şekilde kurmaylarını toplaması ise erken seçim işareti olarak yorumlandı.