Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Spor A.Ş. tarafından ‘’Kışıma Güne Ol’’ kampanyası başlatıldı. Kışlık kıyafetlere ihtiyacı olan vatandaşlara destek amacıyla düzenlenen ‘’Kışıma Güneş Ol’’ kampanyası kapsamında 15 Aralık Pazar günü yürüyüş yapılacak. Kışlık kıyafetlerini bağışlamak isteyen kişiler, Spor A.Ş.’ye teslim edebilecek. Talas Paraşüt İndirme Alanı’nda gerçekleştirilecek olan yürüyüş saat 09:00’da başlayacak.

Kayseri Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde faaliyet gösteren Spor A.Ş., soğuk kış günlerinde çocukların üşümemesi için “Kışıma Güneş Ol” sloganı ile bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında imkanı olanların aldıkları ya da evlerdeki giyilmeyen mont yada bot gibi kıyafetler Spor A.Ş. tesislerine teslim ediliyor.

Kayserili işletmecilerden İsrail ürünlerine boykot Kayserili işletmecilerden İsrail ürünlerine boykot

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kampanyaya destek veren Kayserililere teşekkür etti. 15 Aralık Pazar günü saat 09.00’da Talas Paraşüt İndirme Alanında yapılacak olan “Kışıma Güneş Ol” farkındalık yürüyüşüne Kayserilileri davet eden Başkan Memduh Büyükkılıç, “İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden ihtiyaç duyan yavrularımızın listelerini almak suretiyle bu kampanyayla kış döneminde giyecekleri kıyafetleri alacak hayır sahiplerimizle öğrencilerimizi buluşturmuş oluyoruz. Bu anlamlı Pazar günü paraşüt indirme sahasında vatandaşlarımızla öğrencilerimizi buluşturacağız ve spor etkinliği gerçekleştireceğiz. Bu anlamlı çalışmadan dolayı emeği geçenlere ve destek verenlere teşekkür ediyorum” dedi.