Hacılar Kaymakamlığı ve Hacılar Belediyesi tarafından ortaklaşa yürütülen Hacılar Bilim Projesi kapsamında modern atölyeler açıldı. İş insanlarının da destek sunduğu proje de Yunus Cepken İlkokulu’na Lego ve Akıl Oyunları, İngilizce Dil Eğitim Sınıfır ve Tarihi Değerler ve Misak-ı Milli Alanı kuruldu. Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, ‘’İlçemizdeki okulların fiziki koşullarını geliştirmek için çalışıyoruz’’ dedi.

Kayseri OSB yönetimi, Mustafa Elitaş, İsmail Özdemir ve Kayseri milletvekillerini Ankara’da ziyaret etti Kayseri OSB yönetimi, Mustafa Elitaş, İsmail Özdemir ve Kayseri milletvekillerini Ankara’da ziyaret etti

Kaymakam Sezen ve Başkan Özdoğan, Tarihi Değerler ve Misak-ı Milli Alanında öğrencilerin sunumlarını tek tek dinleyerek yapılar hakkında bilgi aldı. Atölye ve sınıfların ilçeye kazandırılmasından dolayı Kaymakam Haluk Sezen ve katkı sağlayan hayırseverlere teşekkür eden Başkan Özdoğan, “Kurum olarak eğitim camiamıza her türlü desteği veriyoruz. İlçemizdeki okullarımızın fiziki yapılarının, ders araç ve gereçlerinin geliştirilmesi için Kaymakamlığımız ve hayırseverlerimiz ile birlikte yoğun bir çaba gösteriyoruz. İnşallah bu çabanın da meyvelerini aldığımıza inanıyorum. Geleceğimizin teminatı yavrularımıza derslerinde ve hayatlarında başarılar diliyor, açtığımız atölye ve sınıfların hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.