Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ikinci döneminin ilk kırsal ziyaretini Yamaçlı Mahallesi'ne gerçekleştirdi. Belediye tarafından hizmete giren yeni sosyal tesisin açılışında mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Programa, AK Parti Talas İlçe Başkanı Mustafa Kiraz, MHP Talas İlçe Başkanı Kayhan Saraç ve mahalle sakinleri de katıldı.

Talas Belediye Başkanı İlk Kırsal Ziyaretini Yamaçlı Mahallesi'ne Yaptı

Yamaçlı Sosyal Tesisinde gerçekleşen buluşmada, Başkan Yalçın mahalle halkıyla samimi bir sohbet gerçekleştirerek görüş alışverişinde bulundu. Programa ev sahipliği yapan mahalle muhtarı Fatih Köroğlu'nun yanı sıra önceki muhtarlar, muhtar heyeti, diğer mahalle muhtarları ve vatandaşlar da katılım gösterdi.

Başkan Yalçın, konuşmasında muhtar Fatih Köroğlu'na daveti ve ev sahipliği için teşekkür ederek, yeni döneminin mahalle için hayırlı olmasını diledi. Toplantıda birlik ve beraberlik mesajları ön plandaydı; mahalle sakinleriyle yapılacak çalışmalar ve mahalledeki ihtiyaçlar değerlendirildi. Katılımcılar arasında olumlu bir atmosferde geçen buluşma, mahalle sakinleriyle belediye yönetimi arasındaki iletişimi güçlendirmeye yönelik önemli bir adım oldu.