Başkan Çolakbayrakdar; “Projelerimizle daha modern ve akıllı şehirler inşa ediyoruz” Başkan Çolakbayrakdar; “Projelerimizle daha modern ve akıllı şehirler inşa ediyoruz”

Bulutları delen zirvesi, tepesinden eksik olmayan karı ile Kayseri’nin sembolü olan ve Orta Anadolu'nun en yüksek doruğu olarak bilinen Erciyes Dağı, kış turizminin gözdesi olduğu gibi yaz mevsiminde de vatandaşların vazgeçilmez mekânı olacak. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye’nin incisi Erciyes’te bu yaz uluslararası organizasyonlar ve birbirinden güzel aktivitelerin yapılacağını söyledi. 
Başkan Büyükkılıç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Erciyes’imizde sadece kışın değil yazın da dolu dolu aktiviteler ve uluslararası organizasyonlar yapılacak. Bu yaz, Çadır & Karavan Kampı, ATV Gezi, Futbol Kampı, Plaj Voleybolu, Zirve Tırmanışı, Uluslararası Bisiklet Yarışı, Astro Foto, Erciyes Ultra Sky Traıl Dağ Maratonu, Erciyes Moto Fest, Gondol Gezisi, Çocuk Bisiklet Parkı ve daha birçok etkinlik düzenlenecek” diye konuştu.