Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi YönetimKurulu’nu ziyaret etti. hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Büyükkılıç, sanayicilerin Kayseri için başarılı çalışmalar yapacaklarına inandığını ifade etti.

Çelik: “Kamuda çalışan işçilerin yemek ücretlerinde yapılan düzenlemeyi önemli buluyoruz” Çelik: “Kamuda çalışan işçilerin yemek ücretlerinde yapılan düzenlemeyi önemli buluyoruz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri OSB Bölge Müdürlüğü önünde Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Ziyarette, Başkan Yalçın’ın yanı sıra Başkan Vekili Murat Yibur, Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Baktır, Nihat Bozkurt ve Nuri Çetinçağlar, Denetim Kurulu Üyeleri Mustafa Gengeç ve Mehmet Yusuf Sarıalp de yer aldı. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, nazik ziyaretleri nedeniyle Başkan Büyükkılıç’a teşekkür ederek, sanayicilerin teveccühü ile üstlenmiş oldukları görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret gösterdiklerini söyledi. Başkan Memduh Büyükkılıç da OSB Yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, sanayiciler ve üretime katkı vermek için büyükşehir belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.