Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, vatandaşla iç içe olmaya devam ediyor. İlçedeki esnaf ile bir araya gelen Başkan Özkan Altun, ‘’Bünyanlıların sorunlarını ilk ağızdan öğrenmeye ve çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bünyan’da vatandaşlarımızın destekleri s

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, vatandaşla iç içe olmaya devam ediyor. İlçedeki esnaf ile bir araya gelen Başkan Özkan Altun, ‘’Bünyanlıların sorunlarını ilk ağızdan öğrenmeye ve çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bünyan’da vatandaşlarımızın destekleri sayesinde sorunları birlikte çözüme kavuşturuyoruz’’ diye konuştu. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Altun, görüşmelerinde sorunlara dair notlar aldı.

Kış lastiği takmayanlara bin 152 TL para cezası Kış lastiği takmayanlara bin 152 TL para cezası

Hemen her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, İlçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunarak, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Başkan Altun,"İlçe merkezimizde esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret ederek keyifli sohbetlerine ortak olduk. Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz çünkü, hep birlikte hareket edip birbirimize öneri ve katkı sunarak Bünyan'ımızı birlikte yönetip sorunlarımıza birlikte çözümler üretiyoruz. İç içe olmaktan mutluluk ve huzur bulduğum kıymetli hemşehrilerime samimiyetleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu.