Ak Parti’den Organize Sanayi Bölgesi’ne ziyaret. Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve İl Başkan Yardımcıları Halil Büyüknalbant, Mahmut Kabak ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Tahir Nursaçan’ı kendi makamında ziyarette bulundu. Bulunan ziyaret renkli görüntülere şahit oldu.

Melik Mehmet Gazi kabri başında anıldı Melik Mehmet Gazi kabri başında anıldı

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi hizmet binasında gerçekleşen bu ziyarette, Organize Sanayi Bölgesi tarafından yürütülmekte olan mevcut çalışmalar akıllardaki hedeflenen projelere yer verilip fikir alış verişinde bulunuldu. Sadece mevcut olan çalışmalar ve akıllardaki hedeflenen projeler hakkında fikir alış verişin de bulunmayıp aynı zamanda da Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bir süre önce Afrin’ e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı ve sanayimizi ilgilendiren diğer bir çok konular üzerinde değerlendirilmeler de bulunuldu.

Başkan Özden ve beraberinde bulunan heyet, Organize Sanayi Bölgesi yeni hizmet binasının vatandaşımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni etti. Aynı zaman da hedeflenen projelerin bir an önce gerçekleştirip daha farklı projeleri de değerlendire bilmeyi temenni etti. Organize Sanayi Bölgesini ziyaret eden heyet daha sonrasında başka bir yeri daha ziyaret etti. Organize Sanayi Bölgesi bittikten sonra da Kayseri Organize Sanayi Bölgesi tarafından yapılmış olan 15 temmuz şehitler parkını da ziyaret etti. Heyet yaptıkları ziyareti bu park ile sonlandırdı.