31 Aralık burç yorumları netlik kazandı. Astroloji uzmanlarına göre 31 Aralık burç yorumlarına göre hangi burç neler yaşayacak? Jüpiter ve Uranüs etkileşiminin sonuçları neler olacak? 26 Aralık burç yorumlarında en şanslı burçlar hangileridir? İşte ayrıntılar...

 Günlük, haftalık, aylık ve yıllık dönemlere göre yorumlanan burçlar hayatınıza dair önemli ipuçlarını yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Toplam 12 burç vardır. Burçlar ortak özelliklerine göre hava, ateş, toprak ve su olmak üzere dört gruba ayrılmıştır. Burç yorumları takip edilirken mutlaka yükselen burçlar da okunmalıdır. Hande Kazanova ve Nuray Sayarı tarafından 31 Aralık burç yorumları paylaşıldı. Aşkı temsil eden Venüs gezegeni Kova burcunda yolculuk ediyor. 14 Ocak'a kadar Kova burcunda yer alacak olan Venüs, hava burcu grupları Kova, İkizler ve Terazi'yi olumlu yönde etkilemeyi başaracak. Kova burçları ilişkilerind geleceğe yönelik adımlar atmak için uygun koşullara sahip bulunuyor.

 Halihazırda ilişkisi olmayan Kovalarda sürprizlere açık olmalıdır. Finansal konuların geri planda yer aldığı bu süreçte hayatınızdaki temel değerleri sorgulamaya başlayacaksınız. Terazi burçları evlerinde yapacakları düzenlemelerle yeni bir sayfa açabilir. Farklı bir yere taşınma ya da yeni eşyalar satın almak enerjinizin yükselmesine katkı sağlayacak. Yeni yıl öncesi yeni başlangıçlar yapmanız geçmişi geride bırakmanıza yardımcı olacaktır. Başak ve Oğlak burçları da aşk yönünden şanslı burçlar arasında yer alacak.

 Özellikle Başaklar için uzun süredir bekledikleri, hayal ettikleri aşk için heyecanlı gelişmeler yaşanabilir. Sadece sınırlarınızı zorlamaya çalışın ve önyargılı yaklaşmayın. Aşkın karşınıza ne zaman ve nasıl çıkacağını bilemezsiniz. Aslan ve Yay cephesinde de enerji ve sosyal çevre konuları öne çıkıyor. Sosyal hayatınızdaki çeşitlilikten dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Biraz geriye çekilerek, kimin gerçekten arkadaşınız olduğuna karar vermeniz gerekebilir. Bu süreçte güvensizlikler açığa çıkabilir. Hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulmak için uygun zamanda bulunuyorsunuz. 

31 Aralık Koç Burcu Günlük Burç Yorumu:

Eğer kariyerinde son 7 yıldır zorlanmış ve mücadele vermiş bir koç burcuysan ödüller sana yağıyor diyebiliriz. Ya da gerçekten inandığın işe emek verdiysen, yapılan her kötülüğe nezaketle kalmayı başardıysan o zaman başarıya hazırlıklı olmalısın. Bu ay yöneticilerin senden çok şey bekliyor olacaktır. Mümkün oldukça grup çalışmalarında sorumlulukları üzerine alarak önderlik etmen seni daha başarılı işler içerisine ilerletebilir. 

31 Aralık Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu:

Her şey olması gerektiği zaman olur ve yaşanır. Bunu bu ay benimsemelisin. Yaşantında herhangi bir şekilde senin geleceğinde söz sahibi olan birileri varsa onlarla iş birliği içinde olmalı ve güvenlerini kazanmalısın. İsyankâr olmak ve geçmişi kurcalayarak bunları tekrar konuşmak sana sadece zaman kaybettirir. İlişkilerinde özellikle dedikodulara ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkat etmelisin. 

31 Aralık İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu:

Özellikle 23-24 Aralık günlerinde bağışıklık sistemini güçlendirmeli ve sağlığına daha fazla önem vermelisin. Bu ay en iyi yapacağınız şey sosyal medya ya da iletişim üzerinden başlatacağınız işler olabilir. Bu noktada iyi para kazanabilirsin. Hayatında kendini gereğinden fazla yorduğun bir ilişkiyi sona erdiriyor olabilirsin. Bu seni hemen kaygılandırmasın. Bazı aldanışlara veya yanılgılara artık sessiz kalmaman gerekmektedir.

31 Aralık Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu:

30 Aralık sonrası Güneş’in yay burcuna geçmesi ve iki iyicil gezegen olan Venüs-Jüpiter son kez yay burcunda kavuşum gerçekleştiriyor olacak. Bu sizler için harika haberler getirecek ama umarım bu sürece kadar iyi işlerin ve iyi insanların yanında durmayı başarmışsındır. Aksine hiç içinde olmaman gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsin.23-24 Aralık tarihleri senin için oldukça harika diyebilirim

31 Aralık Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu:

Ercan 6 ile dikkat çekti! Ercan 6 ile dikkat çekti!

Bu ay bir kadın figüründen yana alacağın destek seni umutlandırabilir. Eğer dikkatsiz ve aceleci kararlar içinde olursan beklenmedik sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsin. Kişisel ilişkilerinde, bazı şüphelerinde haklı olduğunu 23-24 Aralık civarlarında görebilirsin. Mümkün oldukça agresif çıkışlar içinde olmamalısınız. Son kez Yay burcunda kavuşacak olan Jüpiter ve Venüs gezegenleri özellikle 20 Ağustos sonrası doğan Aslan burçları için inanılmaz bir sürprizi önlerine getirebilir.

31 Aralık Başak Burcu Günlük Burç Yorumu:

Yeni biri ile tanışabilirsin ve bu yeni kişi yaşamında seni bambaşka bir noktaya taşıyabilir. İlişkilerin içerisine asla üçüncü bir kişiyi sokmamalısın. Başkası için kendini hiçe sayarak yaptığın fedakarlıkların sonucunda nankörlükle karşılaşabilirsin. Biraz daha sakin kalmalı ve anlık kararlar vermemelisin. Mümkün oldukça iş yerinde veya aile hayatında sorumluluklarını gerçekleştirirken oldukça dürüst ve etik kurallar içinde hareket etmelisin.

31 Aralık Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu:

Yönetici gezegenin Venüs’ün yay burcuna geçmesiyle için kıpır kıpır olabilir ama tüm ay boyunca kararsızlıkların en üst noktada olacak. Bu yüzden bildiğin yoldan gitmek ve bildiğin şeyler üzerinden hareket etmek senin için daha doğru olacaktır. Kariyer hayatında bazı baskıları yönetmek şu an için zor olsa da 23-24 Aralık sonrası bu hava dağılıyor olacak.23-24 Aralık’da senin burcunda hareket eden Mars artık Akrep burcuna geçiş yapacak ve seni finansal anlamda güçlendirecek.

31 Aralık Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu:

30 Aralık'da Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ve 23-24 Aralık’da Mars gezegenin senin burcuna giriş yapıyor olması seni daha gerçekçi olaylar içerisine alacak. Duygusal anlamda iyi bir refah düzeyine ulaşıyorsun ama Mars’ına ayrılıklar ve bitişler getirme ihtimalinde unutmamalısın. Eğer kaliteli bir ilişkin varsa bu eşiği iyi atlatırsın. Şayet böyle bir ilişki içinde değilsen burada artık olması gereken olacaktır. Bir yandan süren hukuksal sorunlar ya da eşinin belki de ortaklarının hukuksal problemleri senin canını sıkıyor olabilir. 

31 Aralık Yay Burcu Günlük Burç Yorumu:

Bu ay sizler için oldukça destekleyici ve güçlü bir ay olduğunu söyleyebilirim. Aralık ayı birçok kişi için yeniden düzen getirici şeylerle karşılaştırırken size sanki seçme hakları sunacak gibi. Bazı şeyleri bugüne kadar kontrol edemediniz ama sanki bu ayın sonlarına doğru her şeyi istediğiniz yönde ilerletebileceksin. Özellikle çalışma hayatın varsa buradaki ufak çaplı krizleri yönetmen veya bunları uzlaşmacı yönünle iyi bir yönde bağlıyor olman çok önemli olacak.

31 Aralık Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu:

Yakın çevre ve kardeşlerinle olan iletişimlerinde oluşan agresyon ve anlaşmazlık seni kalıcı çözümlere yönlendirecektir. Bu sayede bazı anlaşmazlıklar zorda olsa konuşulma fırsatı ile uzlaşmaya varabilir. Seyahatlerin artabilir ve her yere yetişmek durumunda kalabilirsin. Trafikte de bu süreçte oldukça dikkat etmelisin. İlişkilerde daha özgürlükçü ve farklı bir role bürünebilirsin.

31 Aralık Kova Burcu Günlük Burç Yorumu:

Genel anlamda bu yıl çok çalıştın ve bu seni çok yordu. Kendine ne kadar iyi bakarsan bak stres ve belirsizlikler seni yıprattı. Bu ay biraz daha arkana yaslanıp dinlenmen gereken bir süreç. Bu dönemde dikkat etmen gereken şeyler Maddi ve finansal konularda aceleci olmamandır. Hızlı adımlar atmak ve yeni başlangıçlara atılmak isteyebilirsin. Maddi projelerinle ilgili fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Daha hırslı ve aceleci yaklaşımlarınız insanların tepkisini çekebilir. 

31 Aralık Balık Burcu Günlük Burç Yorumu:

Yaratıcı işler yapıyorsan oldukça hünerli ve parlak fikirlerle güzel sonuçlar ortaya çıkarabilirsin. Bunları ortaya sunmak ve harekete geçmek için 23 Aralık tarihinden sonra Merkür’ün ileri hareketine geçmesini beklemelisin. Çalıştığın alanda şu an için bazı huzursuzluklar ve güvensizlikler söz konusu olabilir. Kendini belirli bir alanda güçlü hissetmek isteyebilirsin.