Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ortak çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmalarda hakkında "uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama" suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası, "hükümlü veya tutuklunun kaçması", "kasten öldürme", "bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık" suçlarından da aranması bulunan ve 2 yıldır sahte kimlik kullanan Ş.T. yakalandı. Şahsın yakalanmamak için farklı farklı adreslerde kaldığı öğrenildi.

Büyükşehir’in ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine nakdi yardım başvuruları başladı Büyükşehir’in ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine nakdi yardım başvuruları başladı

Çalışmalarda "hükümlü veya tutuklunun kaçması", "bina içinde muhafaza altında alınmış olan eşya hakkında hırsızlık", "konut dokunulmazlığını ihlal etme" suçlarından toplam 11 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan O.P. de yakalanırken, D.T. ve R.G.’ye ise "uyuşturucu madde kullanmak" suçundan adli işlem yapıldı.