Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları tamamlanarak hizmete açılan Tarihi Kayseri Kalesi'ne vatandaşlar yoğun ilgi göstermeye devam ediyor. Havaların ısınmasıyla birlikte Kayseri Kalesi Kültür Sanat Merkezi'ne akın eden vatandaşl

Kayserispor, Trabzon’a bileniyor Kayserispor, Trabzon’a bileniyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları tamamlanarak hizmete açılan Tarihi Kayseri Kalesi'ne vatandaşlar yoğun ilgi göstermeye devam ediyor. Havaların ısınmasıyla birlikte Kayseri Kalesi Kültür Sanat Merkezi'ne akın eden vatandaşlara genç sanatçılar müzik ziyafeti sundu. Kültür ve sanatın iç içe olduğu Sanatçılar Sokağı'nda her yaştan Kayserili bir araya geliyor.

Kayseri Kalesi Kültür Sanat Merkezi, sokak müziği yapan gençlere ev sahipliği yaptı. İçerisinde modern bir Şehir Müzesi’ni de barındıran Kayseri Kalesi Kültür Sanat Merkezi, Sanatçılar Sokağı ile de farklı sanat dallarının buluşma noktası oluyor.

Kayseri Kalesi Kültür Sanat Merkezi’ndeki Sanatçılar Sokağı bu kez genç müzisyenleri ağırladı. Sokak müziği yapan gençler, kaleyi gezenler tarafından ilgiyle izlendi. Sanatçılar Sokağı’nda, havaların ısınmasıyla birlikte müziğin yanı sıra sanatın diğer dalları da icra edilecek.