Talas Belediyesi, korona virüsüne karşı önlem almak için harekete geçti. Belediye personelinin öğle yemekleri odalarına servis edilerek insanların kalabalık ortamlarda bir araya gelmesinin önüne geçildi. Belediye binası içerisindeki yemekhanenin kapatıldı

Talas Belediyesi, korona virüsüne karşı önlem almak için harekete geçti. Belediye personelinin öğle yemekleri odalarına servis edilerek insanların kalabalık ortamlarda bir araya gelmesinin önüne geçildi. Belediye binası içerisindeki yemekhanenin kapatıldı açıklandı. Kapalı paketler halinde servis edilen yemekler, belediye personelinin mutlu olmasını sağladı. 


Koronavirüse karşı her türlü tedbiri almaya devam eden Talas Belediyesi, koruyucu önlemler çerçevesinde yemekhaneyi de kapattı. Personelin toplu olarak bir araya gelmesinin önüne geçmek amacıyla yemekhanenin kapatılmasıyla birlikte öğle yemekleri odalara kapalı paketler halinde servis edilmeye başlandı.

Başkan Gülsoy’dan Mevlid Kandili mesajı Başkan Gülsoy’dan Mevlid Kandili mesajı


Uygulamadan son derece memnun olan çalışanlar ise, “İnsanların toplu olarak bir araya gelmemesi gereken bu günlerde, son derece hassas ve titiz bir yöntem ile öğle yemeğimizi yeme imkanı bulduk. Bizi düşünen ve yemeklerimizi odalarımızda huzurlu şekilde yememizi sağlayan Başkanımız Mustafa Yalçın’a teşekkür ederiz.” diye konuştu.