AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, tramvay aracını teslim aldıklarını söyledi.

Bayramhacı termal su kaynakları turist çekecek Bayramhacı termal su kaynakları turist çekecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, tramvay aracını teslim aldıklarını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Kayseri Anafartalar - Terminal- Şehir Hastanesi - Mobilyakent Tramvay Hattının ilk ray kaynağını 11 ay önce Bismillah diyerek atmıştık. Bugün de Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu, Kayseri Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve İl Başkanımız ile birlikte bu hattımızın ilk tramvay aracını Ankara’da Bozankaya’dan teslim aldık. Şehrimize hayırlı, uğurlu olsun. Sayın Bakanımız Adil Karaismailoğlu nezdinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımıza ve Bozankaya emekçilerine teşekkür ediyorum” 

ÇOPUROĞLU: İLK RAY KAYNAĞINI ATARAK GURURU YAŞAMIŞTIK, BUGÜN DE İLK ARACI TESLİM ALMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ...
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da "Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu, Grup Başkan Vekilimiz Mustafa Elitaş, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte Anafartalar-Şehir Hastanesi- Mobilya Kent tramvay hattında hizmete girecek olan ilk tramvayımızın teslim törenine Ankara Bozankaya tesislerinde katıldık.  Sayın Ulaştırma Bakanımızın şehrimize teşrifleri ile ilk ray kaynağını atarak gururunu yaşamıştık. Bugün de ilk aracı teslim almanın sevincini,mutluluğunu yaşamış olduk. Şehrimize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

BÜYÜKKILIÇ: YAKIN ZAMANDA HİZMETE SUNACAĞIZ
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı memduh Büyükkılıç da Ankara çıkarması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Yakın zamanda hemşehrilerimizin hizmetine sunacağımız Kayseri-Anafartalar-Şehir Hastanesi-Mobilyakent Tramvay Hattımızın ilk tramvay aracını Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’ndan teslim aldık" dedi.