Melikgazi Belediyesi ve hayırsever Hamdi Şanlıünal'ın ortaklaşa girişimi sonucu Yeşilyurt Mahallesi'nde Cami ve Kur-an Kursu inşa ediliyor. Temelleri 4 ay önce atılan Hamdi Şanlıünal Cami'nde incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Palancıoğlu, ''Cami ve Kur

Melikgazi Belediyesi ve hayırsever Hamdi Şanlıünal'ın ortaklaşa girişimi sonucu Yeşilyurt Mahallesi'nde Cami ve Kur-an Kursu inşa ediliyor. Temelleri 4 ay önce atılan Hamdi Şanlıünal Cami'nde incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Palancıoğlu, ''Cami ve Kur-an Kursu'nu tamamladıktan sonra mahallemizde sosyal tesis inşa etmeye başlayacağız. Kayserili hayırseverlerin destekleriyle modern yapılar kazanmaya devam ediyoruz'' diye konuştu.


Yaklaşık 4 ay önce caminin temelinin atıldığını ve inşaatının hızla yükseldiğini söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Hayırseverimiz Hamdi Şanlıünal Amca ile birlikte İldem Yeşilyurt’ta yapacağımız Cami ve Kur’an Kursu yapımımız devam ediyor. Bölgenin ihtiyacı olan camiyi ve Kur’an kursunu bu bölgeye kazandırıyoruz. Burada bir de sosyal tesis ihtiyacı var. Bununda çalışmalarını yapıyoruz. İnşallah yazın ortasında kadar camimizin inşaatını tamamlayıp açılışını yapacağız. Hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Melikgazi’mizde özelikle sağlık ocağı, kuran kursu, sosyal tesis ve okul ihtiyacını büyük ölçüde karşılamak için çalışma başlattık. İnşallah eksikler bir bir giderilecek.” dedi.

Araçtan şüphelendiler arama yaptılar, uyuşturucu bulundu Araçtan şüphelendiler arama yaptılar, uyuşturucu bulundu