Melikgazi Belediyesi tarafından Germir Mahallesi'nde alt yapı çalışmasına karar verildi. Germir Mahallesi'nin alt yapısının tamamen değişeceğine ve yenileceğine dikkat çeken Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, ''Germir'in alt yapıdaki problemlerini çözm

Melikgazi Belediyesi tarafından Germir Mahallesi'nde alt yapı çalışmasına karar verildi. Germir Mahallesi'nin alt yapısının tamamen değişeceğine ve yenileceğine dikkat çeken Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, ''Germir'in alt yapıdaki problemlerini çözmek ve daha iyi şartlar sağlamak için gerekli kurumlarla toplantılarımızı gerçekleştirdik. En kısa sürede projelerimizi uygulamaya başlayacağız'' diye konuştu.

Germir’in doğalgaz ihtiyacı giderilecek

Vali Gökmen Çiçek: ''Yeşilköy Şelalesi saklı cennet'' Vali Gökmen Çiçek: ''Yeşilköy Şelalesi saklı cennet''

Germir Mahallesi’ne yapılacak yeni alt yapı çalışmalarıyla mahallenin daha da güzelleşeceğini söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Germir Mahallemizle ilgili alt yapı kurumları ile toplantı yapıyoruz. İnşallah bu sene Germir’de alt yapı tamamen değişecek. Doğalgaz ihtiyaçları vardı. İnşallah bu ihtiyaçlarını karşılamış olacağız. Germir gibi ilçemizde birçok tarihi alan var.  Bu alanların restorasyonu önemli. Geçtiğimiz sene Ağırnas bölgesine yoğunlaşmıştık. Bu sene bu çalışmalara Tavlusun ve daha farklı bölgeleri dâhil edeceğiz. Tarihi bölgelerde çalışmak oldukça zor. Bu nedenle özellikle alt yapıya önceden başlıyoruz. Alt yapı kurumlarına teşekkür ediyorum. Normal bir alandaki alt yapı çalışmasına göre tarihi eserlerin olduğu bölgede yapılan çalışmalar çok zor ve meşakkatli. Bundan dolayı iyi koordine etmek gerekiyor. İnşallah Germir bu sene alt yapısı tamamen değişmiş olacak ve daha güzel bir hale gelecek. Şimdiden çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.