Melikgazi Belediyesi tarafından Küçükali Mahallesi’nde alt yapı çalışmaları başlatıldı. Altyapıdaki sorunları hemen çözüme kavuşturduklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, ‘’Kıranardı Mahallesi’nden sonra Küçükali’de çalışmalarımızı sürdür

Refüje çarpan otomobil park halindeki aracın üzerine devrildi Refüje çarpan otomobil park halindeki aracın üzerine devrildi

Melikgazi Belediyesi tarafından Küçükali Mahallesi’nde alt yapı çalışmaları başlatıldı. Altyapıdaki sorunları hemen çözüme kavuşturduklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, ‘’Kıranardı Mahallesi’nden sonra Küçükali’de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kış gelmeden önce altyapı ve asfalt çalışmalarını tamamlayacağız. Vatandaşlarımız konforlu ve rahat bir ulaşım sağlayacaklar. Ekiplerimiz hafta sonları da yoğun bir çalışma içerisinde bulunuyor’’ diye konuştu.

Yol çalışmalarına bizzat eşlik eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Küçükali Mahallemizde alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. Mevsim şartları uygun olduğu sürece çalışmalarımız devam edecek. Geçtiğimiz günler Kıranardı Mahallemizde asfalt çalışmamızı tamamladık. Yıldırım Beyazıd Mahallemizde ise asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.” dedi.

Küçükali Mahallesinde kentsel dönüşüm bloklarının tamamlandığı yerde alt yapı çalışmalarını inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Başkan Dr. Palancıoğlu, “Alt yapı tamamlandı, hemen asfaltına başlıyoruz. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Rabbim kaza bela vermesin. Melikgazi’mizin çalışkan personeline de özverili çalışmaları ve emekleri için teşekkür ederim. Hafta sonu da çalışarak alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızı tamamlamaya çalışıyorlar. Gönül belediyeciliğimiz kapsamında yaptığımız belediyecilik hizmetlerimizin yanında sosyal, kültürel çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha güzel bir Melikgazi için çalışmalarımızda hız kesmiyoruz.” şeklinde konuştu.